• OCENA NASZYCH UCZNIÓW PRZEZ SZEFA KUCHNI HOTELU OLYMPUS THEA

STAŻ W GRECJI - ZAJĘCIA PRAKTYCZNE - TURA I

12.09.2019r.

MISZ MASZ KILKU DNI Z PRAKTYK I CZASU WOLNEGO W GRECJI

Kuchnia grecka prawdziwie domowa pod okiem Greczynki oraz praktyki w kuchni wojewódzkiego szpitala.

Do tego czas wolny w pobliskim miasteczku i oczywiście na gorącej plaży i w ciepłym morzu.

10.09.2019r.

Uczniowie znajdujący się na stażu w Grecji każdego dnia pobytu mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności oraz nabywania nowych, dzięki którym bez najmniejszego problemu odnajdą się nie tylko na polskim, ale i zagranicznym rynku pracy.

Jak przedstawia fotorelacja, pierwsze dni praktyk ubiegły pod znakiem obsługi gości hotelowych. Młodzież miała równiez okazję zapoznać się z profesjonalną kuchnią prowadzoną przez szefa Nikosa oraz specyfiką pracy przyhotelowego baru położonego nieopodal plaży.