• PIŁKA SIATKOWA

ROK SZKOLNY 2015/2016

W roku szkolnym 2015/2016 szkolna drużyna piłki siatkowej chłopców uczestniczy w rozgrywkach II ligi Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego w Białymstoku.

Skład Drużyny:

1. Patryk Wisłocki

2. Szymon Leszko

3. Patryk Dobrogowski

4. Kamil Dobrogowski

5. Sylwester Tararuj

6. Krzysztof Niewiarowski

7. Sebastian Ryć

8. Cezary Bożyk

9. Mateusz Nagórny

10. Rafał Usakiewicz

11. Hubert Kosiński

12. Mariusz Kazimierczuk

13. Przemysław Moczulski

Wyniki rozgrywek w sezonie 2015/2016

ZS Michałowo - ZSR Ostrożany 0:2

ZSOiP Wysokie Mazowieckie - ZSR Ostrożany 2:1

ZSZ Wysokie Mazowieckie - ZSR Ostrożany 0:2

ZST Suwałki - ZSR Ostrożany 2:0

I LO Suwałki - ZSR Ostrożany 2:1

Po trzech rundach rozgrywek zajmujemy 6 miejsce na 12 zespołów.

ROK SZKOLNY 2013/2014

SZKOLNA DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

SZKOLNA DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

ROK SZKOLNY 2012/2013

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Dziewcząt 13.02.2013

SZKOLNA DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT

Edyta Łuniewska, Wioleta Skłodowska, Joanna Niewiarowska, Magdalena Boguszewska, Agnieszka Obniska, Barbara Rodzianko,

Anna Usakiewicz, Martyna Tararuj, Aneta Mariańczuk, Dominika Daniluk, opiekun Jan Kobus.

SZKOLNA DRUŻYNA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Damian Ochental, Szymon Leszko, Adam Charytoniuk, Przemysław Anasiński, Damian Kondraciuk,

Adam Barwiejuk, Wojciech Kosk, Patryk Wisłocki, Cezary Kiełkucki, opiekun Przemysław Chraniuk

Powiatowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców 14.02.2013

ROK SZKOLNY 2011/2012

Piłka siatkowa chłopców

W dniu 18.11.2011r. w Zespole Szkół Rolniczych im.W. Witosa w Ostrożanach odbył się turniej w ramach rozgrywek IV ligi piłki siatkowej chłopców Szkolnego Związku Sportowego. Nasza szkoła rozegrała dwa spotkania. Pierszy mecz rozegraliśmy z ZSZ NR.2 z Białegostoku dość łatwo wygywając 2:0. W drugim spotkaniu również okazaliśmy się górą pokonując 2:1 I LO z Łap. Naszą szkołę reprezentowali: ( Bernard Mazur kl.III LO, Erwin Nowaszewski kl.IILO, Przemysław Kłopotowski kl.III LO, Adam Kosiński kl.IVTR, Adam Barwiejuk kl.IILO, Cezary Kiełkucki kl.IILO, Kamil Puchalski kl. III LO, Damian Ochental kl.ITR)

Następny turniej 08.12.2011r. w Zespole Szkół w Szczuczynie.

ROK SZKOLNY 2010/2011

POWIATOWA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ

24 lutego 2011r. w hali Zespołu Szkół w Drohiczynie został rozegrany drugi turniej piłki siatkowej w ramach rozgrywek Powiatowego Zrzeszenia Ludowe Zespoły Sportowe. Naszą szkołę reprezentowali: drużyna chłopców ( Marcin Moczulski, Krzysztof Kosiński, Przemysław Piotrowski, Grzegorz Kowalczuk, Erwin Nowaszewski, Bernard Mazur, Mariusz Olędzki, Adam Barwiejuk, Kamil Puchalski, Wojciech Kosk, Ernest Tararuj,drużyna dziewcząt ( Karolina Uściniak, Barbara Rodzianko, Martyna Tararuj, Agnieszka Obniska, Joanna Niewiarowska, Magdalena Boguszewska, Edyta Łuniewska, Paulina Piekutin). Do rozgrywek przystąpiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne naszego powiatu. Wśród chłopców nasza szkoła zajęła I miejsce, II ZS Siemiatycze, III LO Drohiczyn, IV ZSR Czartajew. W kategorii dziewcząt wygrał ZS Siemiatycze, II miejsce LO Drohiczyn, III miejsce ZSR Ostrożany.

MISTRZOSTWA  POWIATU

13 stycznia 2011r. w hali Zespołu Szkół Rolniczych w Ostrożanach odbył się pierwszy turniej w ramach Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystapiły wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z naszego powiatu: ZS Siemiatycze, LO Drohiczyn, ZSR Czartajew oraz gospodarze turnieju ZSR Ostrożany.
        Wśród chłopców nasza szkoła zejęła I miejsce ( wszystkie mecze wgraliśmy 2:0 ), II miejsce ZS Siemiatycze, III miejsce ZSR Czartajew i IV miejsce LO Drohiczyn. W kategorii dziewcząt wygrał LO Drohiczyn, II miejsce ZSR Ostrożany, III miejsce ZSR Czartajew.

ELIMINACJE  DO ROZGRYWEK LIGOWYH W RAMACH SZKOLNEGO ZWIĄZKU SPORTOWEGO

6 grudnia 2010 r. w Zespole Szkół Mechanicznych w Łomży został rozegrany eliminacyjny turniej piłki siatkowej chłopców o awans do rozgrywek IV ligi Szkolnego Związku Sportowego. W skład naszej grupy wchodziły szkoły: ZSM Łomża, KLO Łomża oraz ZS Siemiatycze. Pierwszy mecz rozegraliśmy z Katolickim Liceum Ogólnokształcącym z Łomży dość łatwo wygrywając 2:0. W drugim meczu po bardzo wyrównanej grze przegraliśmy 2:1 z Zespołem Szkół z Siemiatycz. Na zakończenie turnieju rywalizowaliśmy z Zespołem Szkół Mechanicznych z Łomży organizatorami turnieju. Mecz był ważny, bo decydował o wejściu do drugiej rundy eliminacji. Gospodarzom jednak „ściany nie pomogły” ostatecznie przegrywając 2:0 w setach.

W roku 2007, kiedy przy ZSR w Ostrożanach powstała hala sportowa pojawiły się nowe możliwości. W zdecydowanym stopniu poprawiła się baza dydaktyczna do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego oraz zajęć sportowych. Piłka siatkowa jest grą lubianą przez młodzież. Udało się stworzyć drużynę, która w rywalizacji Powiatowego LZS szkół ponadgimnazjalnych zajmuje czołowe miejsca. Naszym celem jest uczestnictwo w rozgrywkach ligowych Szkolnego Związku Sportowego. Co rocznie na hali sportowej w Ostrożanach rozgrywane są turnieje piłki siatkowej dla szkół gimnazjalnych, ponadgimnazjalnych oraz w kategorii „OPEN”

Skład Szkolnej Drużyny Piłki Siatkowej Chłopców

1. Marcin Moczulski