• FUTSAL - zawody powiatowe

• ROK SZKOLNY 2013/2014

SZKOLNA DRUŻYNA FUTSALU

W roku szkolnym 2013/2014 w rozgrywkach powiatowych naszą szkołę reprezentowali:

Adrian Leończuk, Mateusz Borzym, Damian Leszczyński, Marcin Olendzki, Rafał Kłosowski, Rafał Kozak,

Dawid Łożecki, Sylwester Trochimiak, Przemysław Sacharczuk, Cezary Bożyk, Mariusz Olendzki,

Hubert Tararuj,  Kamil Olszewski,  Patryk Cieśliński.

ROK SZKOLNY 2012/2013

III POWIATOWY TURNIEJ FUTSALU

8 kwietnia 2013 roku gościliśmy po raz ostatniego w roku szkolnym 2012-2013 futsalistów naszego powiatu.

W trzecim turnieju każda drużyna wygrała po jednym meczu i szkoły podzieliły się punktami.

Po zaciętej rywalizacji powtórzyliśmy sukces z roku poprzedniego i wygraliśmy rozgrywki.

WYNIKI KOŃCOWE POWIATOWYCH ROZGRYWEK FUTSALU

1. ZSR Ostrożany

2. ZSR Czartajew

3. LO Drohiczyn

Dwóch naszych zawodników, Adam Barwiejuk i Daniel Jurczuk,

strzelając po 21 bramek wygrali klasyfikację na króla strzelców rozgrywek.

II POWIATOWY TURNIEJ FUTSALU

17 grudnia byliśmy gospodarzami II Powiatowego Turnieju Futsalu.

Rozegraliśmy dwa mecze, pierwszy z ZSR Czartajew, trochę w eksperymentalnym składzie przegraliśmy,

drugi z LO Drohiczyn, po zaciętej grze wygraliśmy.

Wyniki:

ZSR Ostrożany - ZSR Czartajew   6 : 7

ZSR Ostrożany - LO Drohiczyn    9 : 6

Bramki: Daniel Jurczuk - 8, Adam Barwiejuk - 3, Kamil Olszewski – 3, Siwerski Łukasz -  1.

I POWIATOWY TURNIEJ FUTSALU

31 października w hali sportowej LO w Drohiczynie rozpoczeliśmy rozgrywki powiatowe w futsalu.

Wszystkie mecze zostały rozegrane w sportowej atmosferze zgodnie z zasadami fair play.

Po zaciętej rywalizacji wygraliśmy: 10:7 z LO Drohiczyn i 5:3 z ZSR Czartajew.

Sukces jest zasługą całej drużyny i ofiarnej postawy naszego bramkarza.

W naszym zespole bramki strzelali:

Adam Barwiejuk - 8, Daniel Jurczuk - 6, Kamil Olszewski - 1.

Skład naszej drużyny:

Daniel Jurczuk, Adam Barwiejuk, Mateusz Zduniewicz, Patryk Moczulski, Cezary Bożyk, Rafał Kozak, Damian Leszczyński,

Marcin Jakuć, Kamil Olszewski, Hubert Tararuj, Mateusz Borzym, Sylwester Trochimiak, Patryk Cieśliński.

ROK SZKOLNY 2011/2012

I  Powiatowy Turniej Futsalu

W dniu 03.11.2011 roku w Drohiczynie rozpoczeliśmy powiatową rywalizację w futsala w roku szkolnym 2011/2012.

Po zaciętej rywalizacji, wygranej z LO Drohiczyn i porażce z ZSR Czartajew, zajeliśmy II miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

Adam Kosiński, Adam Barwiejuk, Kamil Olszewski, Bernard Mazur, Adrian Leończuk, Sylwester Trochimiak, Mariusz Olendzki,

Daniel Kosiński, Damian Ochental, Patryk Władysiuk, Przemysław Anasiński

II Powiatowy Turniej Futsalu

Dnia 04 stycznia 2012 roku w naszej szkole rywalizowaliśmy w drugim Powiatowym Turnieju Futsala.

Po bardzo zaciętej rywalizacji wygraliśmy 6:4 z LO Drohiczyn i 11:4 z ZSR Czartajew.

Bramki dla naszego zespołu strzelali:

Przemysław Kłopotowski - 8, Adam Barwiejuk - 6, Kamil Olszewski - 2 i Łukasz Siwerski - 1.

(Stoją od prawej) Adam Kosiński, Mateusz Zduniewicz, Arkadiusz Smuniewski, Rafał Kozak, Cezary Kiełkucki, Adam Barwiejuk,

Kamil Olszewski, trener Mirosław Radziszewski;

(Siedzą od prawej) Sylwester Trochimiak, Przemysłw Kłopotowski, Hubert Tararuj, Łukasz Siwerski.

III Powiatowy Turniej Futsalu

Dnia 10.02.2012 r w Drohiczynie trzecim turniejem zakończyliśmy powiatowe rozgrywki futsalu.

Końcowa klasyfikacja powiatowych rozgrywek futsalu

1.  ZSR Ostrożany - 10p - 30:25     2. LO Drohiczyn - 9p - 31:26   3. ZSR Czartajew - 7p - 24:34

Najlepsi strzelcy rozgrywek

1. Kłopotowski Przemysław - ZSR Ostrożany - 11 bramek

2. Barwiejuk Adam - ZSR Ostrożany - 10 bramek

Sielewonowski Grzegorz - LO Drohiczyn - 10 bramek

Najlepszym bramkarzem

został wybrany, zawodnik naszej drużyny,

Adam Kosiński

Adam Kosiński - najlepszy bramkarz

Kapitan naszej dryżyny Adam Barwiejuk odbiera puchar za I miejsce   Najlepszy strzelec rozgrywek - Przemysław Kłopotowski

Król strzelców rozgrywek Przemysław Kłopotowski i Adam Kosiński najlepszy bramkarz rozgrywek.

ROK SZKOLNY 2010/2011

Dnia 26 listopada na hali sportowej ZSR w Ostrożanach odbył się pierwszy w roku szkolnym 2010/2011 Turniej Futsala Szkół Ponadgimnazjalnych Powiatu Siemiatyckiego.

Wyniki turnieju: I m. LO Drohiczyn, II m. ZSR Ostrożany, III m. ZSR Czartajew.

Naszą szkołę reprezentowali:

Karol Kryszczuk, Łukasz Wojciuk, Cezary Kiełkucki, Adam Barwiejuk, Bernard Mazur, Adam Kosiński,

Piotr Prokopczyk, Kamil Olszewski, Mariusz Olendzki.