• UCZNIOWIE ZSR "W AKCJI" !

• Młodzież ucząca się w ZSR w Ostrożanach chętnie niesie pomoc również zwierzętom. Dzięki pieniądzom zebranym podczas szkolnego kiermaszu kupiliśmy suchą i mokrą karmę dla zwierząt. W ostatnim tygodniu przedstawiciele samorządu szkolnego przekazali produkty dla Przytuliska w Siemiatyczach oraz dla Podlaskiej Fundacji Dla Zwierząt "Bonifacy.

• CIĄG DALSZY KURSÓW W ZSR W OSTROŻANACH

• Z wielką satysfakcją informujemy, iż kolejnych 30 naszych uczniów ukończyło kurs „Przygotowanie potraw zgodnie z trendami rynkowymi i zasadami zdrowego żywienia”.

Uczestnicy kursu z powodzenie przystąpili do egzaminu VCC w części teoretycznej oraz praktycznej uzyskując tym samym kwalifikacje honorowane w krajach Unii Europejskiej.

Poniżej galeria zdjęć: