• Rok szkolny 2010/2011

• Otrzęsiny klas pierwszych 2010

Andrzejki 2010

Dnia 25 listopada 2010 roku w internacie odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 18. Na stołówce internatowej zgromadziła się młodzież z naszej szkoły. Zabawa była przednia, gwiazdą wieczoru była cyganka, w którą wcielił się nasz kolega Patryk. Impreza zakończyła się o godzinie 22. Wszyscy świetnie się bawili i z dobrymi humorami grzecznie poszli spać :-)

Mikołajki 2010

Z okazji Mikołajek zorganizowaliśmy akcję charytatywną z myślą o powodzianach. Nasza stołówka w ten dzień zmieniła się w kawiarenkę, w której hamburgery i desery cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Wigilia 2010

We wtorek, 21 grudnia 2010 roku w internacie odbyło się spotkanie wigilijne. Społeczność internatowa wraz z zaproszonymi gośćmi spędziła ten wieczór w wyjątkowej, świątecznej atmosferze. Uroczystość rozpoczęliśmy jasełkami w wykonaniu naszej młodzieży, następnie głos zabrał Pan Dyrektor Jan Kobus, Pani Kierownik Beata Arcimowicz, przewodniczący Rady Rodziców Pan Wiesław Harbaszewski. Uwieńczeniem części oficjalnej było wspólne łamanie się opłatkiem. Spotkanie wigilijne zakończyliśmy wspólnym kolędowaniem.

Kawiarenka Walentynkowa

Dnia 14 lutego jak co roku uczciliśmy Dzień Świętego Walentego organizując kawiarenkę. Serwowaliśmy kanapki, ciasto, desery, coctajle, drinki (bezalkoholowe) a także kawę, herbatę i gorącą czekoladę. Zarobione w ten sposób pieniądze przekazaliśmy na leczenie Zuzi Opolskiej - dziewczynki chorej na mukowiscydozę.